Виберіть мову:

Білети на концерт новорічна фантазія в цирку


Термін даного квитка пройшов!
Категорія:
Квитки в цирк
Дата розміщення:
22.12.2017
Текст повідомлення:
СРОЧНО! продаю шесть билетов , на завтра 23 декабря на 11.00 утра, на новогоднее представление для деток "Новогодняя фантазия". билеты по 320 грн каждый. все места в секторе 8, ряд 8.
краткое описание:
Запрошуємо вас на «Новорічну фантазію», де з цирковими артистами та мультиплікаційними героями, Сніговою Королевою, Дідом Морозом та Снігуронькою ви зможете засвітити вогники на Головній цирковій новорічній ялинці країни та весело зустріти новий 2018 рік.


На зустріч з Вами зачекались оригінальні жонглери, акробати на моноциклах, гумових балонах, велосипедах та роликах, музичні ексцентрики, повітряні гімнасти ну і звісно ж кумедний клоун.


А чи будуть тварини у новорічній казці спитаєте ви, і ми одноголосно відповімо що так! Звірів буде дуже багато: плямисті далматинці, кораблі пустель- двогорбі верблюди, тибетські яки, африканський буйвіл, шотландські корови, чотирьох роги вівці!


А ще на вас чекають безліч сюрпризів та подарунків.


У новорічній казці є темні сили, які живуть у Крижаному палаці, а володарює там Снігова Королева, щоб не попасти під злі чаклунські чари та пройти складний шлях з нашими артистами яким допомагатимуть Міньйони глядачам доведеться поборотися аби досягти новорічної мети.


Можна відвідати навіть сто новорічних вистав, але без відвідання циркової новорічної ялинки від Національного цирку України ви не зможете похвалитися й половиною новорічних пригод і вражень, тому купуйте квитки на незабутню казку Новорічна фантазія вже сьогодні!


Дітям яким не виповнилося 5 років вхід безкоштовно без надання окремого місця.
Місто:
Київ
Дата квитка:
23 грудня 2017 р. 11:00
Ціна квитка (грн.):
325,00 грн.
Ціна продажі (грн.):
300,00 грн.
Контакти:
Ім'я: Аліна
Телефон: 0987078494
Переглядів:
236
Поставити запитання: